Mieszkanie Olmonty Etap II C przy ul. Leśnej

Numer oferty: C
Powierzchnia użytkowa: 91 m2
Powierzchnia działki: 211.2 m2

*** PROMOCJA NA PIERWSZE MIESZKANIE ***

MZ Investment prezentuje na sprzedaż II etap nowej inwestycji czterech mieszkań bezczynszowych w zabudowie szeregowej znajdujących się w sypialni Białegostoku, tj. Olmontach przy ul. Leśnej

Oferowana inwestycja to nowocześnie zaprojektowane 4 mieszkania o powierzchni ok. 91 m2 – będą one tworzyły mieszkańcom przyjazną, świetnie rozplanowaną przestrzeń. W ofercie dostępne są mieszkania trzy- oraz cztero-pokojowe o różnym funkcjonalnym układzie wedle potrzeb potencjalnych nabywców. Warto również zwrócić uwagę na wielkość pomieszczeń, które pozwalają na różne możliwości aranżacyjne.

Budynek został zaprojektowany tak aby zapewnić wszystkie potrzeby domowników, które jak wiemy są bardzo różne. Inne potrzeby będzie miała rodzina z dziećmi a inne młodzi single lub seniorzy. Dlatego też inwestor wyszedł na przeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, którzy mogą zadecydować jak ma wyglądać ich wymarzone mieszkanie z ogrodem.

DODATKOWE ATUTY

Budynek energooszczędny, wykończony w nowoczesnym stylu, z elementami drewna, dużymi przeszkleniami oraz tarasami. Technologia budowy i rodzaj materiałów wykończeniowych zostały dobrane tak aby maksymalnie zmniejszyć koszty jego eksploatacji.
Każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny ogródek (działki o powierzchni od 197 do 237 m2 – udział w gruncie), która zostanie ogrodzona siatką panelową natomiast wejście do budynku zostanie wyłożone kostką brukową.
Dodatkowo dla kierowców przewidziano na terenie działki miejsca parkingowe.
Ogrzewanie gazowe.

Wszystkie media: gaz, prąd, kanalizacja, woda, Internet.

LOKALIZACJA

Inwestycja powstanie na osiedlu domów jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta lecz w bliskim jego sąsiedztwie (ok. 6 km).
W pobliżu inwestycji znajduje się: przystanek MPK, oświetlona droga rowerowa, sklep.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC!!!

Parter
Wiatrołap 6.4 m2
Salon+kuchnia+jadalnia 34.9 m2
Łazienka 3 m2
Pomieszczenie techniczne (spiżarnia) 3.6 m2
Powierzchnia: 47,9m2
Piętro I
Komunikacja 4.3 m2
Pokój 9.1 m2
Pokój 12 m2
Sypialnia 12.9 m2
Powierzchnia: 47,9 m2

Formularz

Dodatkowe opcje:
482000 zł brutto